kiscim0318

Négy érem a grófok városából

sport judo5017A lendvai cselgáncsozók a celjei újévi nemzetközi dzsúdótornán 302 fiatal tehetség mezőnyében versenyeztek a dobogós helyezésekért.
A KBV egyedüli képviselője, Denša Luka a dobogós helyezésig jutott, az 55 kilogrammos súlycsoportban bronzérmet szerzett a 16 éveseknél.
A Judo Klub három éremmel tért haza a grófok városában rendezett tornáról. A 14 évesek korosztályában Žerdin Luka (48 kg) aranyérmet szerzett, Mlinarič Maj (60 kg) ezüstérmes lett, Jaklin Samo (66 kg) pedig lecsúszott a dobogóról és a negyedik helyen fejezte be a versenyt. A 16 évesek korosztályában Kulčar Vitának (48 kg) sem sikerült a harmadik helyért folyó összecsapást megnyernie, ő is a negyedik helyen zárt. A 12 éveseknél Recek Lina (+52 kg) második, Gerič Nela (40 kg) negyedik, Gabor Ria (33 kg) ötödik lett.